Gra w kulki i Pryskające bańki

Sprytne kulki - gra w kulki

Sprytne kulki
Strzelaj do kulek tak by znajdowało się ich najwięcej tego samego koloru a minimum 3. Postaraj się oczyścić planszę i przejść wszystkie etapy tej logicznej gierki.

Kategoria: gra w kulki

Popularne tagi: gra w kulki, pryskające bańki, pryskające kulki, pryskajace banki, gry w kulki, kulki online, bubble hit, gry kulki, gra w bańki,

Pozostałe gry
KomentarzePodziel się ze swoim wynikiem w komentarach! Sprawdź kto jest najlepszy.


Komentarz:


Autor:


Kod:


O stronie: Zagraj w kulki i pryskające bańki! Na www.gra-w-kulki.pl znajdziesz najwieksza bazę gier kulkowych w Internecie. Tylko my skupiami sie tylko i wylacznie na grach z wykorzystaniem kulek, pryskających baniek i balonów bo wiemy że to własnie takie proste gry sa najlepsze. Prezentujemy kilkanaście kulkowych gier z udziałem kulek i baniek. Mamy takie gry jak: Ball Lines (Kulki w linii), Bubble Hits (Pryskające bańki), Bubble Shooter (Gra w kulki), Monster Shooter (Kulkowy potwór), Bubble Spinner (Wirujące kulki), Ocean Bubble (Kulki w oceanie), Bouncing Balls (Trafiaj w kulki), Bubble Monster (Kulki z potworem) oraz wiele innych. Ciągle dodajemy nowe gry do naszej bazy. Dodatkowo chęcamy do umieszczenia swoich wyników w komentarzach pod daną grą. Jesteście gotowi? Myślicie że pokonacie innych użytkowników? Zagrajcie już teraz całkowicie za darmo jak tysiące Internetutów.

Zapamiętaj ten adres: www.gra-w-kulki.pl

© Copyright 2013 by www.gra-w-kulki.pl - Gra w kulki i Pryskające bańki. Mapa strony