Gra w kulki i Pryskające bańki

Bouncing BallsDaj się ponieść wielopoziomowej grze w kulki. Twoim zadaniem jest wystrzelenie wszystkich znajdujących się na planszy czerwonych kul zanim skończy Ci się amunicja.

Bożonarodzeniowe KulkiZasady gry takie jak w standardowej wersji. Jedyną różnicą jest inna szata graficzna, która została specjalnie przygotowana z myślą o Bożym Narodzeniu.

SpinmatchGra prezentująca zupełnie nowe spojrzenie na kulki. Masz za zadanie przy pomocy kręcących się kilku różnokolorowych baniek, którymi sterujesz wyłapać inne porozrzucane po ekranie.

Najnowsza graCodziennie nowa, ciekawa i wyciągająca gra. Sprawdź czy jesteś tak dobry jak reszta użytkowników.

Bongo BallsKulki Gra Bongo Balls z małpką - gra polega na tym aby toczące się po sznurku kule nie wpadły do dziury w ziemi. Musisz pomóc małpce rzucać kulkami w inne kulki o tym samym kolorze, tak aby zebrać trzy lub więcej wtedy znikają.

Najnowsza graCodziennie nowa, ciekawa i wyciągająca gra. Sprawdź czy jesteś tak dobry jak reszta użytkowników.

Winter BellsPomyśl co zrobic aby usunąc z planszy wszystkie elementy!

Bąbelkowa FrajdaTe bąbelki mogą sprawiać kłopot. Ile z nich zdołasz przebić?

Łowca SkartówNie wszystkie skarby są zakopane..

Brakujacy ElementOto przed wami gra w której liczy się najbardziej oprócz logicznego myślenia również refleks i spostrzegawczość. Zamieniaj kulki miejscami pomiędzy kolumnami.

Kulkowy FutbolCeluj piłkami w grupy 3 lub więcej pasujących kolorem piłek, aby usunąć je z boiska. Usuń je jak najszybciej, aby zakwalifikować się do następnej rundy!

FunniesTe buźki mnożą się jak króliki! Na szczęście jest sposób na to, by utrzymać je pod kontrolą. Strzelaj w buźki tak, aby tworzyć grupy 3 lub więcej identycznych buziek i usuwać je.

Puru PuruCzy jesteś gotów, by przyjąć swoją codzienną dawkę witaminy B (jak bąbelki)?

Blue catKliknij, aby podnieść zwierzątko nad tobą, lub umieścić je w innym miejscu. Karm żaby muchami, a ptaki żabami.

Bubble Panic


<

Poruszaj czarodziejem przy pomocy strzałek w lewo/w prawo. Naciśnij spację, aby wystrzelić magiczny promień. Nie pozwól, aby kule dotknęły czarodzieja!

Najlepsza graNajlepsza gra w rankingu użytkowników odwiedząjacych stronę. Zagraj już teraz.

▼ ZOBACZ WIĘCEJ GIER W KULKI ▼

O stronie: Zagraj w kulki i pryskające bańki! Na www.gra-w-kulki.pl znajdziesz najwieksza bazę gier kulkowych w Internecie. Tylko my skupiami sie tylko i wylacznie na grach z wykorzystaniem kulek, pryskających baniek i balonów bo wiemy że to własnie takie proste gry sa najlepsze. Prezentujemy kilkanaście kulkowych gier z udziałem kulek i baniek. Mamy takie gry jak: Ball Lines (Kulki w linii), Bubble Hits (Pryskające bańki), Bubble Shooter (Gra w kulki), Monster Shooter (Kulkowy potwór), Bubble Spinner (Wirujące kulki), Ocean Bubble (Kulki w oceanie), Bouncing Balls (Trafiaj w kulki), Bubble Monster (Kulki z potworem) oraz wiele innych. Ciągle dodajemy nowe gry do naszej bazy. Dodatkowo chęcamy do umieszczenia swoich wyników w komentarzach pod daną grą. Jesteście gotowi? Myślicie że pokonacie innych użytkowników? Zagrajcie już teraz całkowicie za darmo jak tysiące Internetutów.

Zapamiętaj ten adres: www.gra-w-kulki.pl

© Copyright 2013 by www.gra-w-kulki.pl - Gra w kulki i Pryskające bańki. Mapa strony